Kezdés:Akár néhány napon belül
Új autósiskola Békéscsabán

Az e-learning előnyei:

• Bárhol és bármikor hozzáférhetsz a tananyaghoz, csak számítógép és internetelérés kérdése az egész.

• Nem kell órákat utaznod a tanfolyam helyszínére, időt és energiát spórolsz.

• A saját ritmusodban haladhatsz, mégis szabályozottan.

• Az interaktív tartalom, az érdekes és életszerű példák könnyen érthetővé és megjegyezhetővé teszik a tananyagot.

• Rendszeresen ellenőrizheted a megszerzett tudást.

• Próbavizsgákkal –akár többször is- készülhetsz a KRESZ vizsgára.

Mi is az az e-learning?

Korszerű interaktív, multimédiás tananyagok, tesztek, próbavizsgák, amelyek elektronikus, digitális úton érhetők el a tanuló által, aki a saját számítógépén, internet kapcsolaton keresztül, egy web böngésző segítségével jeleníti meg ezeket. A képzés moduláris alapon épül fel, figyelembe veszi a tanuló képességeit és készségeit, a saját időbeosztása és haladási üteme szerint halad végig a tananyagon. A rendszer a hatósági előírásoknak megfelelően manipulálhatatlanul rögzíti és értékeli a tanuló képzési programban rögzített előrehaladását, ellenőrző kérdésekre adott válaszait és eredményeit. A tanuló teljesítményének értékelése alapján egy adott tananyagrészt csak akkor kezdhet el, ha a megelőzőt már befejezte és a modulzáró tesztet legalább 87 %-osan teljesítette. A rendszer ellenőrzi az oktatás elvégzésének feltételeit, határidejét is. A záróteszt sikeres teljesítése után kiállítja a képzési igazolást. A keretrendszer (e-Titán) azonosítja a tanulót (biztonságos belépés egyedi kóddal), tárolja a tananyagban történő előrehaladást és az elvégzett tesztek eredményeit. Számon tartja a tananyagrészek elvégzésének sorrendjét, az előrehaladás feltételeit (pl. egyik fejezetről csak sikeres teszt esetén lehet továbblépni a következő fejezetre) és a tanulásra fordítható időt is.

Autósiskolánkban az e-learning képzés 180 napos hozzáférési lehetősségel történik, így mindenkinek elegendő idő áll rendelkezésére a szükséges közlekedési alapismeretek megfelelő szintű elsajátítására!

Valach Autósiskola

Go To Top