Kezdés:Akár néhány napon belül
Új autósiskola Békéscsabán
Valachné Novák Judit - iskolavezető

Üdvözöllek!

Engedd meg, hogy pár mondatban bemutassam az iskolánkat, hogy könnyebb legyen meghozni a döntésedet!

Iskolánk névválasztása is tükrözi a vállalkozásunk családi jellegét, de ami még fontosabb az elvégzett munka személyes felelősségvállalását!

Autósiskolánkat mindenkinek ajánlom, aki jó hangulatú kellemes környezetben, türelmes, magas szakmai képzettségű oktatókkal szeretné a jogosítványt megszerezni.

Elsődleges célunk, hogy a nálunk sikeresen vizsgázó tanulók az utakon később is megőrizzék az iskolánk által képviselt értékeket, és ezáltal hozzájáruljanak a közlekedés biztonságának és kultúrájának javításához.

Büszke vagyok a csapatunkra, hiszen azonos értékrenddel rendelkezünk, mind ugyanabba az irányba tartunk, és egymást segítve ugyanazt a képzési színvonalat képviseljük!

Odafigyelés – Empátia – Türelem – Magabiztos tudás – Biztonságos közlekedés

Valach Autósiskola