Kezdés:Akár néhány napon belül
Új autósiskola Békéscsabán

Oktatóink - Valach Autósiskola

Sikeres KRESZ vizsgát követően a Valach autósiskola szakoktatóival kezdheted meg a gyakorlati felkészülést.

Valach Tibor

gépjármű szakoktató

Valach Tibor vagyok, 10 éves oktatói tapasztalattal rendelkezem. Az elmúlt évek során több száz sikeres vizsgát, sok ezer kilométert tudhatok magam mögött. Legfontosabb feladatomnak tartom a tanulók alapos felkészítését a biztonságos közlekedésre. A visszajelzések alapján ezt türelemmel, empátiával és nagyfokú segítőkészséggel teszem. Óráimon törekszem a feszültségmentes, vidám légkör megteremtéséhez.

A jogosítvány mellé a vezetés szeretetét próbálom adni!

Valach Gabi

gépjármű szakoktató

Valach Gabi vagyok, több mint 10 éves vezetői múlt után 2024 óta szakoktató is.

Fontosnak tartom, hogy óráim jó hangulatban, stresszmentesen teljenek.

A forgalmi vizsgára való felkészülés mellett törekszem arra, hogy a mindennapi közlekedésre is felkészítsem tanulóimat.

Gyakorlati jelentkezőimet Békés megye egész területéről szeretettel várom.

Oktatást angol nyelven is vállalok.

Valach Autósiskola

Go To Top